Producent okien i drzwi Constans

Producent okien i drzwi

Klamki REHAU Linea gratis do każdego zamówienia!

Tylko w listopadzie mogą Państwo bez żadnych dopłat zamienić standardowo oferowane przez nas klamki na klamki z serii REHAU Linea!

REHAU Linea to ekskluzywna linia klamek okiennych, o prostym, modernistycznym kształcie, ciesząca się dużym zainteresowaniem i bardzo chwalona przez naszych klientów (oczywiście tak jak oferowane w standardzie klamki posiada zabezpieczający przed włamaniem mechanizm Secustik®).

Skorzystaj z promocji i zamów okna jeszcze w listopadzie!

Warunki promocji:

– klamki REHAU Linea są uwzględniane w zamówieniu wyłącznie na wyraźne życzenie klienta

– promocja dotyczy tylko klientów indywidualnych

– aby skorzystać z promocji należy podpisać umowę w terminie trwania promocji

– termin trwania promocji: 1 – 30 listopada 2022

REHAU Linea

Minimalistyczne klamki REHAU Linea, w kształcie lekkim i nowoczesnym, harmonijnie wpasowują się w nowoczesną stylistykę wnętrz. Tak jak w przypadku klamek HOPPE Atlanta i Toulon wyposażone są blokujący mechanizm Secustik®, utrudniający otwarcie okna od zewnątrz. Opis technologii Secustik® znajdą Państwo w opisie klamki Atlanta.

Przekręcenie klamki Secustik® o 180° z pozycji zamkniętej do uchylnej powoduje słyszalne zatrzaśnięcie się samozabezpieczającego się mechanizmu blokowania z precyzyjnym klikiem w różnych położeniach. Ten typowy dźwięk Secustik® to dodatkowy słyszalny akcent bezpieczeństwa.

p

Jak działa mechanizm Secustik®?

Galeria

Nasz realizacje

Panel użytkownika

Galerie

Onze nieuwste projecten
Klantenpaneel

Gallery

Our latest projects
User panel