Producent okien i drzwi Constans

Skąd dowiedziałeś się o naszej firmie?

Twoja odpowiedź jest dla nas ważna

Akcesoria do stolarki okiennej PVC

Klamki

Nasza firma w standardzie oferuje Państwu klamki Secustic renomowanej firmy HOPPE wyposażone w opatentowany mechanizm blokujący, uniemożliwiający manipulacje przy klamce od zewnątrz jak również chroniący przed wyważeniem okna.

Szprosy

Szprosy nadają oknom niepowtarzalny charakter urozmaicając jednocześnie architekturę budynku. Wykorzystywane nie tylko przy renowacji starych budynków dla zachowania ich klasycznego wylądu, ale również w nowym budownictwie dla uzyskania wyjątkowego efektu wizualnego.

Okucia

Naszym Klientom oferujemy najwyższej jakości okucia firmy Winkhaus. W trosce o Państwa komfort i bezpieczeństwo okucia w standardzie posiadają…

Szyby

Szyby mają duży wpływ na bilans energetyczny całego pomieszczenia, dlatego oferujemy Państwu przeszklenia najwyższej jakości, w pakietach zarówno 1, 2 jak i 3 szybowych – w zależności od zastosowania i oczekiwań.

Zbrojenia

Grubość i materiał zbrojenia jest bardzo istotny z punktu widzenia statyki i stabilności okien, dlatego też stosujemy najwyższej jakości zbrojenia ze stali ocynkowanej o grubości nie mniejszej niż 1,5mm.

Nawiewniki

Dzięki nawiewnikom pomieszczenia są stale wentylowane, co jest dużą zaletą zwłaszcza zimą, gdy wietrzenie pomieszczenia poprzez otwarcie okna wiąże się z dużą utratą ciepła.

Parapety z wielokomorowego PVC

Oferowane przez naszą firmę parapety wewnętrzne z PVC wykonane są z sztywnego, wytrzymałego materiału okleinowanego w różnych kolorach.

Parapety z postformingu (okleinowana płyta wiórowa)

Parapety wykonane są z płyty wiórowej pokrytej laminatem. Charakteryzują się odpornością na: ścieranie, wysoką temperaturę,działanie pary wodnej, promienie UV.

Parapety kamienne

Proponujemy Państwu wysokiej jakości, doskonale prezentujące się w każdym wnętrzu, parapety kamienne o grubości 2 lub 3 cm z następujących materiałów…

Galeria

Nasz realizacje

Panel użytkownika

Galerie

Onze nieuwste projecten
Klantenpaneel

Gallery

Our latest projects
User panel