Producent okien i drzwi Constans

Skąd dowiedziałeś się o naszej firmie?

Twoja odpowiedź jest dla nas ważna

O nas

Rok założenia 1989

Kapitał: polski 100%

Powierzchnia całkowita obiektów: 3 500 m2

Dlaczego my?

Obecność na rynku od ponad 25 lat

Jesteśmy firmą rodzinną obecną na rynku od ponad 25 lat. Wielu z naszych stałych klientów jest z nami od początku naszej działalności! Nasze okna sprawdziły się już w tysiącach domów, nie tylko w Polsce ale także w Europie (Niemcy, Belgia, Holandia, Francja, Luksemburg, Hiszpania).

Najlepsze marki, sprawdzeni dostawcy

Lata doświadczeń sprawiły, że mogliśmy wybrać dostawców, którzy oferują materiały najwyższej jakości (REHAU, GEALAN, WINKHAUS, ALUPROF, REYNAERS, OBST), aby tworzyć produkty o doskonałych parametrach izolacji termicznej i akustycznej, spełniające wszystkie normy unijne.

Wyspecjalizowana kadra

Nasi pracownicy to osoby od wielu lat zajmujące się stolarką okienno-drzwiową, dzięki czemu w sposób profesjonalny doradzą, pomogą w wyborze, zrealizują zlecenie. 32% pracowników firmy to osoby, które pracują z nami od ponad 15 lat!

Produkty na wymiar

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów oferując produkcję na wymiar, o dowolnych kształtach, w bogatej kolorystyce od klasycznych okien poprzez duże gabarytowo konstrukcje oraz okna łukowe.

Szeroki wybór

Posiadamy szeroki wachlarz produktów – w zależności od potrzeb i możliwości finansowych znajdziecie Państwo coś dla siebie: od klasycznych rozwiązań po produkty przeznaczone do domów pasywnych i energooszczędnych.

Kompleksowa obsługa

Nasza oferta to obsługa od początku do końca całego procesu zakupu okien lub drzwi. Od analizy gotowych projektów, poprzez doradztwo techniczne na budowie, pomoc w wyborze rodzaju profilu, szyb i dodatków, aż po transport i profesjonalny montaż.

Aktualnie nasza firma to 3 hale produkcyjne o powierzchni ponad 3 500 m2. Przez wszystkie lata dla Was się rozwijamy i dla Was staramy się ulepszać naszą produkcję, zgłębiać wiedzę i przekazywać w efekcie to co umiemy robić najlepiej, czyli nasze okna. Produkujemy zarówno z PVC jak i aluminium. Współpracujemy od wielu lat ze sprawdzonymi dostawcami. Z firmą REHAU, renomowanym producentem profili PVC, jesteśmy związani już od ponad 25 lat! Nasze produkty doceniane są nie tylko w kraju, ale również za granicą, w szczególności w Niemczech, Belgii oraz Holandii.

A jak to wszystko się zaczęło? Poznajcie poniżej naszą historię.

2023

W roku 2023 nasza firma połączyła się z Nexbau! Od tego czasu działamy razem, łącząc siły naszego doświadczenia, technologię i transport, by tworzyć dla Was coraz lepsze rozwiązania maksymalnie ułatwiając trudne zadanie, jakim jest wybudowanie wymarzonego domu. Razem możemy więcej!
Constans - Nexbau

2022

Nasza firma to 3 hale produkcyjne (pow. 3 500 m2). Tak się zmieniliśmy przez te lata – od hali, produkcji przez transport. Dziękujemy Wam, że jesteście z nami! To właśnie dzięki Wam mamy możliwość, chęć i energię do tego, by dalej się rozwijać, doskonalić i współtworzyć piękne, funkcjonalne i nowoczesne budownictwo!

2019

Zmieniliśmy nasze logo. Zniknął daszek, który choć obdarzony przez nas sentymentem i naznaczony historią musiał już zniknąć i powstało nowe logo, w sposób bardziej jasny i klarowny nawiązujące do tego, czym się zajmujemy.

2017

W tym roku powstała ostatnia już z trzech hal wraz z nowym showroomem.

2009

Rozwój firmy był szybszy niż przypuszczaliśmy i tak już w 2009 roku powstała kolejna, druga hala produkcyjna.

Zawsze stawiamy na innowacyjność i nowoczesność, za to właśnie dostajemy regularnie różne nagrody – dla przykładu na zdjęciach Mistrz innowacji oraz Rekin Innowacyjności.

2004

W roku 2000 poszerzyliśmy działalność o produkcję z aluminium. Konsekwencją tego faktu było powiększenie w 2004 roku hali nr 1. Od początku naszym dostawcą profili aluminiowych jest firma ALUPROF. W tym samym czasie wprowadziliśmy również do firmy system ERP (enterprise resource planning – planowanie zasobów przedsiębiorstwa), dzięki któremu wszystkie działy firmy zostały ze sobą wirtualnie połączone.

2003

Nigdy nie spoczywaliśmy na laurach i cały czas staraliśmy się pokazać światu, jak dobre okna produkujemy! Tak wyglądały targi w 2000 i 2003 roku… Może ktoś z Was poznaje te twarze, bo cały czas są z nami, włącznie z najmłodszą osobą uwiecznioną na ostatnim zdjęciu!

2000

Od początku działalności naszym dostawcą profili z PVC jest firma REHAU – jesteśmy już razem ponad 25 lat! Na zdjęciu m.in. wizyta dyrektora REHAU Polska, Dietricha Schöna, w siedzibie Constans w Kłodawie (2000 rok).

1999

Stopniowo wynajmowana hala stawała się zbyt ciasna. Dlatego podjęliśmy decyzję o budowie własnej hali. Lipiec 1999 roku to czas wielkiej przeprowadzki – hala została ukończona! Wtedy mieliśmy poczucie, że w końcu mamy naprawdę dużo miejsca!

Niezależnie od faktu rozpoczęcia produkcji nieprzerwanie działało nasze biuro sprzedaży na ulicy Czereśniowej – prezentowało się doskonale, prawda?

1997

Tyle lat minęło, a pracownik ze zdjęcia dalej jest z nami! Ponad 32% osób pracujących w naszej firmie to osoby z ponad 15-letnim stażem. To jest coś co naprawdę bardzo nas cieszy i jesteśmy z tego dumni.

Jako firma istniejemy już od 1989 r., ale produkcja (na początku tylko PVC) wystartowała dokładnie 20 października 1996 r. w wynajmowanej hali liczącej niecałe 400 m2 (wliczając w to biura!) położonej przy ul. Walczaka w Gorzowie Wlkp. Wtedy właśnie ruszyły pierwsze maszyny i rozpoczął się nowy rozdział w życiu naszej firmy. Dlaczego zaczęliśmy produkcję? Bo byliśmy przekonani, że dzięki temu możemy dostarczać rozwiązania lepsze niż dotychczas obecne na rynku. I tak też się stało. Zrobiliśmy to. Czas – start.

Prezentacja Firmy – film

Salon sprzedaży

Hale produkcyjne

Galeria

Nasz realizacje

Panel użytkownika

Galerie

Onze nieuwste projecten
Klantenpaneel

Gallery

Our latest projects
User panel