Producent okien i drzwi Constans

Skąd dowiedziałeś się o naszej firmie?

Twoja odpowiedź jest dla nas ważna

Jak wygląda u nas proces zakupu?
To proste

}
Kiedy otrzymam ofertę?

Po otrzymaniu przez nas zapytania (telefonicznie, mailowo lub osobiście) ofertę otrzymasz maksymalnie w ciągu 3 dni roboczych.

Po otrzymaniu oferty możesz pytać, dzwonić, konsultować – jesteśmy właśnie po to, żeby pomóc Ci wybrać najlepsze rozwiązania.

0
Profesjonalny pomiar
Jeśli zdecydujesz się na współpracę z nami nasz specjalista ds. technicznych skontaktuje się z Tobą i ustali termin pomiarów. Na profesjonalny pomiar jedziemy po deklaracji, że to właśnie z naszej oferty chcesz skorzystać.
i
Umowa

Po dokonaniu pomiarów przygotowujemy umowę wraz z wyceną końcową. Dokumenty przesyłamy do Ciebie mailem lub przekażemy na miejscu w salonie sprzedaży.

Pamiętaj, by dokładnie przeczytać umowę przed jej podpisaniem oraz zweryfikować ostateczną wycenę (ilość okien, kolor itp.). To ważne zarówno dla Ciebie jak i dla nas. Jeśli będziesz miał pytania, nasz doradca zawsze chętnie Ci pomoże.

Umowę możesz podpisać u nas w salonie lub przesłać podpisany skan mailem.

Czas oczekiwania

Po dokonaniu wszystkich formalności i wpłaceniu zaliczki zgodnie z umową uruchamiamy zlecenie. Czas oczekiwania to zazwyczaj 3-4 tygodnie, w zależności od zakresu zlecenia.

Montaż

Na minimum 3 dni przed planowanym montażem dzwonimy i umawiamy się na termin montażu. Montaże odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-15.00.

Przed montażem regulujesz drugą ratę płatności. Montaż kończymy podpisaniem przez Ciebie protokołu odbioru.

Masz dodatkowe pytania?

Nasi doradcy czekają, żeby Ci pomóc.

Galeria

Nasz realizacje

Panel użytkownika

Galerie

Onze nieuwste projecten
Klantenpaneel

Gallery

Our latest projects
User panel