Producent okien i drzwi Constans

Skąd dowiedziałeś się o naszej firmie?

Twoja odpowiedź jest dla nas ważna

Opis

Kolorystyka

Akcesoria

Do pobrania

Drzwi tarasowe REHAU SYNEGO SLIDE

,
+

Czy myślałeś kiedyś o tym, że będzie można połączyć zalety drzwi tarasowych typu PSK oraz HS (podnośno-przesuwnych)? Taką możliwość dają właśnie nowoczesne drzwi REHAU SYNEGO SLIDE.

O jakich zaletach mówimy? Przede wszystkim szczelność termiczna drzwi PSK oraz lekkość obsługi drzwi typu HS.

REHAU SYNEGO SLIDE to nowoczesne rozwiązanie, które sprawia, że drzwi chodzą lekko, jak przy drzwiach podnośno-przesuwnych, a jednocześnie skrzydło przy zamykaniu jest dociskane do ramy, co sprawia, że ich szczelność jest bardzo wysoka.

Nowoczesny system REHAU SYNEGO SLIDE może być zastosowany nie tylko jako drzwi tarasowe, ale również jako okno przesuwne, co jest rozwiązaniem niesamowicie wygodnym i otwierającym nowe możliwości. SYNEGO SLIDE jako okno przesuwne oferuje Tobie dużo światła i elastyczne opcje projektowania. Oszczędzające miejsce, płynnie działające i eleganckie okno będzie staanowić dodatkowo atrakcyjny element wystroju Twojego salonu. Zostaw kwiaty na parapecie, gdy otwierasz okno! Ciesz się elastycznością i wykorzystaj przestrzeń bezpośrednio przed oknami – jak tylko zechcesz.

  • Ciepło – nowe okna i drzwi przesuwne SYNEGO SLIDE mają doskonałe właściwości termoizolacyjne. Straty energii uciekającej na zewnątrz są zminimalizowane, dzięki czemu ciepło pozostaje w pomieszczeniach.
  • Cisza – Okna i drzwi SYNEGO SLIDE wpływają na poprawę jakości życia, ponieważ tłumią dźwięki nawet o 43 decybele.
  • Bezpieczeństwo – Okna i drzwi odstawno-przesuwne SYNEGO SLIDE osiągają klasę odporności do RC 2
  • Innowacyjne możliwości projektowania wnętrz – wariant okienny SYNEGO SLIDE oferuje zupełnie nową swobodę w projektowaniu przestrzeni mieszkalnej.
  • Ekologia – profile okienne REHAU ze znakiem EcoPuls już dziś zawierają od 40% do 75% materiału z recyklingu, co oznacza pozytywny wpływ na środowisko naturalne.

Kolorystyka

Kolory standardowe*

Mahoń

Dąb bagienny 2

Palisander struktura

Alux DB 703

Antracyt struktura

Szary bazaltowy

Winchester XA

* Oferujemy również szeroką gamę kolorów pozastandardowych. Pełną paletę kolorów znajdziecie Państwo w plikach „REHAU Kolorystyka” umieszczonych w zakładce „Do pobrania”

Złoty dąb

Orzech włoski

Mahoń

Dąb bagienny 2

Palisander struktura

Alux DB 703

Antracyt struktura

Szary bazaltowy

Winchester XA

UWAGA! Prezentowane okleiny mają wyłącznie charakter poglądowy i mogą różnić się od rzeczywistych pod względem koloru i struktury, co wynikać może z indywidualnych ustawień monitora oraz karty graficznej. Wybrany kolor dotyczy koloru zewnętrznego profili (nie dotyczy rdzenia okna i innych detali). Przed zakupem prosimy skonsultować ze sprzedawcą rodzaj i strukturę wybranego koloru. Zapraszamy również do salonu sprzedaży w celu obejrzenia wzorników kolorów oraz okien demonstracyjnych.

Akcesoria

Szprosy

Szprosy

Szprosy nadają oknom niepowtarzalny charakter urozmaicając jednocześnie architekturę budynku. Wykorzystywane nie tylko przy renowacji starych budynków dla zachowania ich klasycznego wylądu, ale również w nowym budownictwie dla uzyskania wyjątkowego efektu wizualnego.

W naszej ofercie mamy szprosy wewnątrzszybowe oraz naklejane, różnej grubości, w szerokiej gamie kolorystycznej. Podziały szprosów dopasowywane są zgodnie z indywidualnym życzeniem Klienta.

Szyby

Szyby mają duży wpływ na bilans energetyczny całego pomieszczenia, dlatego oferujemy Państwu przeszklenia najwyższej jakości, w pakietach zarówno 1, 2 jak i 3 szybowych – w zależności od zastosowania i oczekiwań. Szeroka gama szyb antywłamaniowych daje naszym Klientom komfort wyboru również w zakresie bezpieczeństwa. W ofercie znajdziecie Państwo również szyby ornamentowe.

Szkło ornamentowe “Abstracto”
Szkło ornamentowe “Altdeutsch bezbarwny”
Szkło ornamentowe Altdeutsch “brązowy”
Szkło ornamentowe “Antique brązowy”
Szkło ornamentowe “Atlantic”
Szkło ornamentowe “Chinchilla brązowy”

Szkło ornamentowe “Chinchilla”

Szkło ornamentowe “Crepi”

Szkło ornamentowe “Delta matowy”
Szkło ornamentowe “Delta”
Szkło ornamentowe “Float matowy”
Szkło ornamentowe “Flutes piaskowany”
Szkło ornamentowe “Flutes”
Szkło ornamentowe “Kathedral”
Szkło ornamentowe “Kura bezbarwny”
Szkło ornamentowe “Kura brązowy”
Szkło ornamentowe “Listral K”
Szkło ornamentowe “Master-Carre”
Szkło ornamentowe “Master-Ligne”
Szkło ornamentowe “Master-Point”
Szkło ornamentowe “Master-Ray”
Szkło ornamentowe “Old bruges”
Szkło ornamentowe “Screen”
Szkło ornamentowe “Silvit brazowy”
Szkło ornamentowe “Silvit”
Szkło ornamentowe “Waterdrop”

Do pobrania

REHAU Synego Slide ulotka

REHAU Kolorystyka okleiny barwne

REHAU Kolorystyka okleiny Kaleido Woodec

Galeria

Nasz realizacje

Panel użytkownika

Galerie

Onze nieuwste projecten
Klantenpaneel

Gallery

Our latest projects
User panel