Producent okien i drzwi Constans

Skąd dowiedziałeś się o naszej firmie?

Twoja odpowiedź jest dla nas ważna

Wypełnienia drzwiowe – modele drzwi

 Wybór drzwi jest bardzo ważnym momentem budowy lub remontu – drzwi to nie tylko wizytówka domu, ale ochrona przed włamaniem oraz właściwa izolacja termiczna i akustyczna.

Drzwi PVC

Do drzwi z PVC (czyli do drzwi plastikowych) oferujemy Państwu wypełnienia drzwiowe firmy OBST oraz DINDECOR.  Cechuje je wysoka jakość, bardzo dobre parametry izolacyjne oraz łatwość w utrzymaniu w czystości. W swojej ofercie mamy szeroką paletę modeli zarówno w stylu nowoczesnym jak i klasycznym, które zaspokajają wymagania najbardziej wymagających klientów.

Drzwi Aluminiowe

Do drzwi aluminiowych oprócz firmy OBST mamy Państwu do zaproponowania wypełnienia drzwiowe firmy ALUPROF oraz DINDECOR, specjalizującej się typowo w wyrobach aluminiowych.

Poniżej przedstawiamy przykładowe wizualizacje wypełnień często wybieranych przez naszych klientów, niemniej jednak zachęcamy do zapoznania się z pełną paletą modeli i wariantów wykonania w katalogach wypełnień poszczególnych firm. Mogą Państwo również skorzystać z konfiguratora wypełnień drzwiowych znajdującego się po prawej stronie – konfigurator OBST (tylko w języku niemieckim).

Mogą Państwo również skorzystać z konfiguratora on-line:

OBST - wypełnienia drzwiowe Modern

OBST - wypełnienia drzwiowe Klassik

ALUPROF - wypełnienia drzwiowe seria AD

ALUPROF - wypełnienia drzwiowe seria AG

ALUPROF - wypełnienia drzwiowe seria AP

DINDECOR - PVC - seria Classic

DINDECOR - PVC - seria Trend

DINDECOR - ALUMINIUM

Galeria

Nasz realizacje

Panel użytkownika

Galerie

Onze nieuwste projecten
Klantenpaneel

Gallery

Our latest projects
User panel