Producent okien i drzwi Constans

Skąd dowiedziałeś się o naszej firmie?

Twoja odpowiedź jest dla nas ważna

Wypełnienia drzwiowe – modele drzwi

Wybór drzwi jest bardzo ważnym momentem budowy lub remontu – drzwi to nie tylko wizytówka domu, ale ochrona przed włamaniem oraz właściwa izolacja termiczna i akustyczna.

Drzwi PVC

Do drzwi z PVC (czyli do drzwi plastikowych) oferujemy Państwu wypełnienia drzwiowe firm OBST oraz VEYNA. Obie firmy cechuje wysoka jakość, bardzo dobre parametry izolacyjne oraz łatwość w utrzymaniu w czystości. W swojej ofercie mamy szeroką paletę modeli zarówno w stylu nowoczesnym jak i klasycznym, które zaspokajają wymagania najbardziej wymagających klientów.

Drzwi Aluminiowe

Do drzwi aluminiowych oprócz firmy OBST i VEYNA mamy Państwu do zaproponowania wypełnienia drzwiowe firmy ALUPROF, specjalizującej się typowo w wyrobach aluminiowych.

Poniżej przedstawiamy przykładowe wizualizacje wypełnień często wybieranych przez naszych klientów, niemniej jednak zachęcamy do zapoznania się z pełną paletą modeli i wariantów wykonania w katalogach wypełnień poszczególnych firm. Mogą Państwo również skorzystać z konfiguratorów wypełnień drzwiowych znajdujących się po prawej stronie – konfigurator OBST (tylko w języku niemieckim) oraz konfigurator VEYNA.

Mogą Państwo również skorzystać z konfiguratorów on-line:

OBST - wypełnienia drzwiowe Modern

OBST - wypełnienia drzwiowe Klassik

VEYNA - wypełnienia drzwiowe

ALUPROF - wypełnienia drzwiowe seria AD

ALUPROF - wypełnienia drzwiowe seria AG

ALUPROF - wypełnienia drzwiowe seria AP

Galeria

Nasz realizacje

Panel użytkownika

Galerie

Onze nieuwste projecten
Klantenpaneel

Gallery

Our latest projects
User panel