Producent okien i drzwi Constans

Producent okien i drzwi

Opis

Kolorystyka

Wypełnienia drzwiowe
Zasuwnice drzwiowe

Do pobrania

ALUPROF MB-70 – drzwi aluminiowe z izolacją termiczną

+
.

MB-70 jest nowoczesnym systemem aluminiowym, służącym do wykonywania wymagających izolacji termicznej i akustycznej elementów architektonicznej zabudowy zewnętrznej, np.: różnych typów okien, drzwi, wiatrołapów, witryn, konstrukcji przestrzennych.

System drzwiowy MB-70 jest analogiczny do systemu okiennego MB-70 opisanego w części dot. okien, dlatego zapraszamy w celu uzyskania dalszych szczegółowych informacji tutaj:

ALUPROF MB-70

Kolorystyka

Profile aluminiowe występują w bardzo szerokiej gamie kolorystycznej. Poniżej prezentujemy podstawową kolorystykę, którą oczywiście można poszerzyć o praktycznie każdy kolor z palety RAL bądź kolory powłok drewnopodobnych ADEC.

Kolory standardowe*

RAL 7024 Szary grafitowy

RAL 7035 Jasny szary

RAL 7043 Ciemny Szary

RAL 8019 Brązowy

RAL 9005 Czarny

RAL 9006 Srebrny

RAL 9007 Srebrny ciemny

RAL 9016 Biały

RAL 7016 Szary antracytowy

RAL 7021 Szary czarny

RAL 7024 Szary grafitowy

RAL 7035 Jasny szary

RAL 7043 Ciemny Szary

RAL 8019 Brązowy

RAL 9005 Czarny

RAL 9006 Srebrny

RAL 9007 Srebrny ciemny

RAL 9016 Biały

* Próbki kolorów mają charakter wyłącznie poglądowy
* Oferujemy również szeroką gamę kolorów pozastandardowych. Okna aluminiowe dostępne są praktycznie w każdym kolorze z palety RAL (w strukturze lub gładkie). Dodatkowo oferujemy również paletę kolorów drewnopodobnych ADEC – dostępne w zakładce „Do pobrania”.

Wypełnienia drzwiowe OBST

Aluminiowe drzwi zewnętrzne z wypełnieniami wyposażane są w wypełnienia firmy OBST bądź ALUPROF. Cechują się one wysoką jakością, świetnymi parametrami izolacyjnymi oraz ze względu na powierzchnię płyt, łatwością w utrzymaniu w czystości. Posiadamy w swojej ofercie szeroką paletę modeli zarówno w stylu nowoczesnym jak i klasycznym, które zaspokajają wymagania najbardziej wymagających klientów.

Poniżej przedstawiamy przykładowe wypełnienia. W celu zapoznania się z pełną paletą modeli i wariantów wykonania, proszę pobrać katalog wypełnień (zakładka „do pobrania”).

Mogą Państwo również skorzystać z konfiguratora on-line znajdującego się na stronie: http://obst.atbit-konfigurator.de

Zasuwnice drzwiowe Winkhaus i Maco

Oferujemy Państwu w standardzie wysokiej klasy zasuwnice drzwiowe firmy Winkhaus oraz Maco. Wykazują one wysoką klasę odporności na włamanie (RC2). Winkhaus to zamek wielopunktowy z funkcją automatycznego ryglowania i charakterystycznymi podwójnymi ryglami, w których niezależnie od siebie działa masywny rygiel hakowy oraz zintegrowany z nim element uszczelniający. Z kolei z oferowany przez nas zamek firmy Maco to zamek trzyzapadkowy z czopami rolkowymi i .S. lub bolcami. Oczywiście poza standardem oferujemy szeroki wybór innych rozwiązań w tym zakresie, w zależności od Państwa potrzeb i oczekiwań.

Do pobrania

ALUPROF MB-70 - ulotka

Aluprof - ADEC okleiny drewnopodobne

ALUPROF - Kolorystyka produtków

Aluprof - wypełnienia drzwi - seria AP

Aluprof - wypełnienia drzwi - seria AD

Aluprof - wypełnienia drzwi - seria AG

OBST wypełnienia drzwiowe modern

OBST wypełnienia drzwiowe klassik

Galeria

Nasz realizacje

Panel użytkownika

Galerie

Onze nieuwste projecten
Klantenpaneel

Gallery

Our latest projects
User panel