Producent okien i drzwi Constans

Skąd dowiedziałeś się o naszej firmie?

Twoja odpowiedź jest dla nas ważna

Bramy garażowe uchylne

Bramy uchylne - Constans

Bramy garażowe uchylne różnią się tym od segmentowych czy rolowanych, że składają się z jednej dużej płyty – bramy, która jest otwierana pionowo do góry. Brama nie „łamie się” i nie zwija, jak to jest w przypadku bram segmentowych czy rolowanych.

Oferujemy Państwu bramy garażowe uchylne marki Hörmann. Bramy te to gwarancja najwyżej jakości, bezpieczeństwa oraz komfort obsługi. W końcowej fazie otwierania są amortyzowane, czyli brama bezpiecznie i delikatnie zatrzymuje się z zagłębieniu szyny.

Ich niewątpliwą zaletą jest bezpieczeństwo – bramy te wyposażone są w nowoczesne rozwiązania takie jak elastyczne nakładki ochronne na ramionach dźwigni oraz elastyczne listwy z tworzywa sztucznego umieszczone między płytą bramy a ramą oraz ryglowanie z zapadką obrotową. Naroża płyty bramy są dociskane do ramy, w efekcie czego podważenie takiej bramy jest praktycznie niemożliwe.

W przypadku bram uchylnych oferowane jest bardzo urozmaicone wzornictwo. Dają również możliwość zastosowania wypełnienia z litego drewna.

Po więcej szczegółowych informacji zapraszamy do naszego salonu sprzedaży.

  • Amortyzacja bramy po otwarciu – brama bezpiecznie i delikatnie zatrzymuje się w zagłębieniu szyny
  • Specjalnie ukształtowane ramię dźwigni podczas zamykania dociska bramę do ościeżnicy, powodując samoczynne jej zamknięcie – eliminacja szczeliny między bramą a ramą
  • Wysoki standard bezpieczeństwa – elastyczne nakładki ochronne na ramionach dźwigni oraz elastyczne listwy z tworzywa sztucznego umieszczone między płytą bramy a ramą
  • Ryglowanie z zapadką obrotową dociska naroża płyty bramy do ramy – podważenie bramy jest praktycznie niemożliwe
  • Szeroki wybór wzorów kasetonów i przetłoczeń oraz możliwość zastosowania wypełnienia z litego drewna

Galeria

Nasz realizacje

Panel użytkownika

Galerie

Onze nieuwste projecten
Klantenpaneel

Gallery

Our latest projects
User panel