Producent okien i drzwi Constans

Skąd dowiedziałeś się o naszej firmie?

Twoja odpowiedź jest dla nas ważna

Promocja Czyste Powietrze

Skorzystaj z promocji i OSZCZĘDŹ swój CZAS i pieniądze!

Chcesz wymienić stolarkę okienną i skorzystać z dofinansowania programu „Czyste Powietrze” ale nie wiesz jak się do tego zabrać? Stresuje Cię biurokracja i brak czasu?

My Ci pomożemy! Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów oferujemy wsparcie w przygotowaniu wniosków o dofinansowanie oraz rozliczenie dotacji.

Jak to działa?

Po podpisaniu z naszą firmą umowy na wymianę stolarki okiennej skontaktujemy Cię z firmą zajmującą się wsparciem w uzyskiwaniu dotacji z programu „Czyste Powietrze”. Od tego momentu w zakresie prac i pytań związanych z dotacją kontaktujesz się z wskazaną przez nas osobą z tej firmy – to ona będzie Cię wspierać w całym procesie. I to wszystko! Za usługi rozliczenia dotacji nic nie płacisz!

Ponieważ usługi w zakresie wsparcia w uzyskaniu dofinansowania świadczy dla Ciebie firma zajmująca się tego typu dotacjami, nasi pracownicy nie udzielają na bieżąco konsultacji i informacji w zakresie programu „Czyste Powietrze” – mamy w tym zakresie podstawową wiedzę, którą możemy się podzielić, niemniej jednak skupiamy się na tym i doradzamy w temacie, na którym znamy się najlepiej – czyli w temacie okien i drzwi!

Poniżej przedstawiamy warunki uprawniające do skorzystania z promocji.

Warunki promocji

  1. W ramach niniejszej promocji przy zakupie produktów od Constans sp. z o.o. [dalej: Constans] klient może skorzystać z wsparcia w ubieganiu się o dotację z programu „Czyste Powietrze” [dalej: Program].
  2. Promocja dotyczy wyłącznie klientów, którzy zakupią produkty i usługi od Constans, które to produkty i usługi będą przedmiotem wniosku o dotację w ramach Programu. Promocja nie dotyczy innych produktów i usług, których klient nie nabył w Constans.
  3. Proces wsparcia oferowany w ramach Promocji rozpoczyna się po podpisaniu przez klienta umowy z Constans na zakup produktów i usług będących następnie przedmiotem wniosku w ramach Programu (wymiana stolarki okiennej lub okienno-drzwiowej).
  4. Minimalna wartość umowy określonej w pkt. 3 uprawniająca do skorzystania z promocji to 15.000 zł netto.
  5. Promocja jest ograniczona czasowo – termin trwania promocji: 01.04.2023 do odwołania.
  6. Wsparcie Constans w uzyskaniu dotacji polega na skontaktowaniu klienta (po spełnieniu warunków Promocji) z firmą zewnętrzną zajmującą się pomocą w uzyskaniu dotacji z programu „Czyste Powietrze” [dalej: Firma rozliczająca Program].
  7. Pracownicy Constans nie udzielają na bieżąco informacji ani konsultacji dotyczących Programu.
  8. Klient korzystając z usług Firmy rozliczającej Program, spełniający warunki Promocji, otrzymuje pomoc bezpłatnie w zakresie, w jakim wniosek dotyczy produktów i usług zakupionych w Constans. Jeśli wniosek o dofinansowanie dotyczy innych produktów Klienta, niezakupionych w Constans (np. wymiana źródła ciepła, fotowoltaika itp.) to warunki współpracy w tym pozostałym zakresie Klient uzgadnia samodzielnie z Firmą rozliczającą Program.
  9. Promocja nie obejmuje pracowników firmy Constans.

Galeria

Nasz realizacje

Panel użytkownika

Galerie

Onze nieuwste projecten
Klantenpaneel

Gallery

Our latest projects
User panel