Producent okien i drzwi Constans

Skąd dowiedziałeś się o naszej firmie?

Twoja odpowiedź jest dla nas ważna

Gdzie kupić okna w Gorzowie Wielkopolskim? Zalety zakupu okien u producenta.

Szukasz okien PVC lub aluminiowych do domu lub mieszkania? Najlepiej kup je od producenta. Na szczęście Gorzów Wielkopolski to miejsce, w którym znajdziesz producenta z doświadczeniem. Constans to rodzinna firma produkująca okna już od ponad 25 lat. Jako dostawca i producent gwarantujemy najwyższą jakość produktów oraz obsługi. Jako firma rodzinna skupiamy się na indywidualnym podejściu do każdego klienta. Możesz skontaktować się z nami np. w temacie okien plastikowych i zdobyć wszystkie informacje na temat zakupu z pierwszej ręki.

 

Constans w Gorzowie Wielkopolskim – oferujemy najlepszą obsługę klienta

Jednym z wymagających etapów budowy czy remontu domu jest wybór okien i drzwi. Z doświadczenia wiemy, że najwięcej dylematów sprawiają okna, mają one też duże znaczenie ze względu na duży wpływ na izolacyjność całego domu. W samym Gorzowie Wielkopolskim nie ma za bardzo producentów okien, ale na szczęście jest Constans. Doradzimy, pomożemy w wyborze, dzięki nam będziesz mieć podczas budowy jeden kłopot z głowy!

Dodatkowymi zaletami są:

  • zakup sprawdzonych okien w dobrej cenie – ceny okien u producenta często są korzystniejsze, ponieważ nie ma pośredników,

  • profesjonalne podejście – masz bezpośredni dostęp do obsługi posprzedażowej w przypadku jakichkolwiek problemów z oknami,

  • pewność jakości okna – masz pewność, że okna są wykonane zgodnie z najwyższymi standardami jakości, możesz to sprawdzić na miejscu – obok salonu mieszczą się bowiem hale produkcyjne.

Nie musisz więc szukać innych rozwiązań. Nie czekaj dłużej, to nic nie kosztuje i do niczego nie zobowiązuje – skontaktuj się z nami, jako producentem, który dodatkowo – do wybranych okien – zaproponuje Ci również rolety zewnętrzne, drzwi zewnętrzne, moskitiery, drzwi przesuwne balkonowe jak również szereg profesjonalnych rozwiązań.

W tej sytuacji odpowiedź na pytanie „Gdzie kupić okna Gorzów Wielkopolski?” zawsze brzmi – u producenta okien i drzwi Constans.

ZOBACZ NASZĄ OFERTĘ TUTAJ

LUB SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI PRZECHODZĄC DO DZIAŁU KONTAKT.

Jak wybrać najlepsze okna? Skorzystaj z pomocy producenta okien w Gorzowie Wielkopolskim

Podczas wyboru okien, istotna jest ich izolacja termiczna, która ma zapewniać Ci poczucie komfortu przez lata . Ważne jest więc nie tylko gdzie kupić okna w Gorzowie Wielkopolskim, a więc jakie opcje są na rynku, ale na jakich profilach i jakie doświadczenie ma dany sprzedawca, czy korzysta z markowych materiałów, profili, czy jego doświadczenie pozwala na obliczenie prawidłowej statyki okien plastikowych, tak, by po latach funkcjonowały równie dobrze, jak w pierwszym roku po zakupie.

W naszej ofercie znajdą państwo różne rodzaje okien:

  • okna PCV,

  • okna aluminiowe,

  • okna drewniane.

W przypadku tych ostatnich, a więc okien drewnianych, nie jesteśmy ich producentem, ale współpracujemy z producentem w ramach jednej grupy kapitałowej, więc mamy możliwość oferowania naszym klientom cen producenckich oraz bezpośredniej obsługi serwisowej.

Wiemy, że bardzo często pojawiają się zapytania związane konkretnie z oknami PCV, które ciągle są najczęściej wybieranymi oknami na rynku budowlanym. Dlatego poniżej opowiemy Ci więcej właśnie na ich temat.

Zalety okien PCV. Gdzie kupisz je w Gorzowie Wielkopolskim?

Przed zakupem koniecznie zwróć uwagę na takie kwestie jak: materiał z którego są wykonane, a więc jakiej marki są profile, z których produkowane są okna, jaka jest izolacyjność termiczna oferowanych okien, a więc jaki mają współczynnik przenikania ciepła, zwróć uwagę na dodatki, bo możesz dostać dobry profil, ale słabej jakości okucia, a tak naprawdę okucia są w takim samym stopniu ważne jak profile (to one odpowiadają za działanie okna jako mechanizmu).

Jakie są zalety okien PCV? Są to m.in.:

  • wysoka energooszczędność – okna PCV mogą osiągać jedne z lepszych właściwości izolacyjnych, a więc bardzo niski współczynnik przenikania ciepła,

  • oszczędność na stolarce okiennej – dobre parametry okien otrzymujesz w zazwyczaj niższej cenie, bo okna PCV są tańsze niż np. drewniane lub aluminiowe,

  • odporność i szczelność – nie przepuszczają wilgoci, powietrza, materiał jest bardzo wytrzymały i odporny na warunki atmosferyczne,

  • czystość – okna PCV są łątwe do utrzymania w czystości

 Jeśli szukasz miejsca, gdzie kupisz okna PCV w Gorzowie Wielkopolskim tak, by móc je dopasować do swoich indywidualnych potrzeb – zapraszamy do Constans. Spotkanie w temacie okien do Twojego domu warto odbyć z doświadczonym doradcą, a takich właśnie mamy w naszej firmie. Ponad 32% pracujących u nas osób to osoby ze stażem 15 lat i więcej. Są to ludzie, którzy pracują z nami z pasji, z pasji do okien. Dzięki temu wiesz, że otrzymujesz najważniejsze i przede wszystkim rzetelne informacje – nam zależy na tym, żebyś przez kolejne lata był zadowolny z okien, a nie żeby tylko sprzedać okna.

Gdzie kupić okna PCV w Gorzowie Wielkopolskim?

Zależy Ci na oknach w dobrej cenie, wysokiej jakości oraz na rzetelnej obsłudze i miłej atmosferze – przyjdź do siedziby firmy Constans i rozwiej wszelkie wątpliwości dzięki naszym specjalistom. W Constans możesz być pewny jakości nie tylko naszej firmy, ale i samych produktów. Jesteśmy na miejscu po to, by służyć pomocą naszym klientom, czyli Tobie. Sprawdź nas, zadzwoń lub przyjdź i porozmawiaj – to do niczego nie zobowiązuje, a na pewno pomoże Ci w wyborze właściwych okien.

Autor: Magdalena Ratajczak

Galeria

Nasz realizacje

Panel użytkownika

Galerie

Onze nieuwste projecten
Klantenpaneel

Gallery

Our latest projects
User panel